Salongsbord 1800-talets andra hälft

860670

SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, kopplade ben, sarglåda, höjd ca 72, 84x50 cm

Åldersrelaterat slitage, skivan något blekt, knopp med skada

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik

2021-01-07 kl 13:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.