Hylla Cayres 1900-tal

860663

HYLLA, 1900-tal, brännmärkt Cayres Madeira, fanerad med mahogny och intarsiainläggningar, beslag av mässing, öppna fack, höjd ca 105, 36x17 cm

Smärre fanerskador

Möbler, Hyllor

Linnégatan 21, Norrköping

Hylla Cayres 1900-tal

Budhistorik (1 bud)

6676001
2021-01-07 13:30:32

2021-01-10 kl 17:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.