Hylla 1800-/1900-tal

860661

HYLLA, trä, 1800-/1900-tal, för upphängning i fyra nivåer, höjd ca 128 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Hylla 1800-/1900-tal

Budhistorik

2021-01-10 kl 19:50
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.