Brickor och underlägg 1900-talets första hälft

860654

BRICKOR OCH UNDERLÄGG, 3 st, 1900-talets första hälft, bemålade brickor (diameter ca 40-44 cm), underlägg i genombruten form av nysilver (ca 20x20 cm)

Underlägg med ytslitage och bucklor, brickor med slitage och färgbortfall

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

6682516
2021-01-10 00:00:41

2021-01-10 kl 11:28
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.