Ragnvald Magnusson olja på duk

860651

RAGNVALD MAGNUSSON (1904-1984): olja på duk, Landskapsmotiv, signerad Ragnvald M, ca 77x57 cm

Fack 50

Budhistorik (16 bud)
6679459
2 400
6679454
6679442
6679440
1 900
6679432
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.