Tavla med välvt glas

860649

TAVLA, 1900-talets första hälft, bronserad ram, oval, välvt glas, stilleben av torkade blommor, ca 49x40 cm

Smärre ytslitage

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Tavla med välvt glas

Budhistorik (1 bud)

6667303
2021-01-03 19:32:06

2021-01-08 kl 16:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.