Gustav Rudberg

860648

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Skuta i soldis, signerad RUDBERG, olja på duk, ca 78 x 78 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gustav Rudberg

Budhistorik (27 bud)
6688346
16 000
6688338
15 500
6688345
15 000
6688338
14 500
6688344
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 533 EUR, 1 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.