Mona Huss Wallin färglitografi

860645

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, bromotiv, signerad M Huss W 118/460, bildmått ca 59x47cm

Ej examinerad ur ram

Fack 23

Budhistorik (19 bud)
6677953
2 400
6677945
6677950
6677945
6676511
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.