Mona Huss Wallin litografi

860641

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, motiv från Lofoten, signerad M Huss W 277/360, bildmått ca 61x43 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 22

Mona Huss Wallin litografi

Budhistorik (25 bud)
6679034
6679036
6679034
1 900
6679029
1 800
6679029
1 600

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.