Mona Huss Wallin färglitografi

860632

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, motiv med hus och kyrka, signerad M Huss W 139/360, bildmått ca 54x45 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 58

Budhistorik (4 bud)

6678992
450
6678984
6678941
6675372

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.