Mona Huss Wallin

860624

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, vy över Göteborgs hamn, signerad M Huss W -77 118/460, bildmått ca 63x49 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 23

Mona Huss Wallin

Budhistorik (34 bud)
6678763
5 400
6678755
5 200
6678760
5 200
6678755
5 000
6678739
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.