Mona Huss Wallin färglitografi

860618

MONA HUSS WALLIN (född 1944): färglitografi, signerad M Huss W 139/360, bildmått ca 60x47 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 55

Budhistorik (22 bud)
6679211
1 700
6679209
1 600
6679206
6679203
1 400
6679199
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.