Vägglampor Elit Knud Christensen Agentur

860614

VÄGGLAMPOR, 1 par, "Elit 703", Knud Christensen Agentur, Randers, Danmark, 1970-tal, lackerad metall, mörbetsade träknoppar, raster i plast, kupornas diameter 19,5 cm

Bruksskick, ej funktionstestade

Belysning, Vägglampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (2 bud)

6681611
6677390

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.