Vindruvstråg 1 par

860594

VINDRUVSTRÅG, 1 par, trä, sannolikt 1900-talets första hälft, märkta LT "Champagne Ch Jolly Landreville", höjd ca 52, 74x49 cm

Ytslitage, invändiga fäckar

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Vindruvstråg 1 par

Budhistorik (25 bud)
6675827
2 400
6675638
6674628
6675637
6674628
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.