Soffgavlar gjutjärn

860590

SOFFGAVLAR, 1 par, gjutjärn, sannolikt 1900-talets första hälft, dekor av maskaroner, genombruten form, total höjd ca 75 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Soffgavlar gjutjärn

Budhistorik (5 bud)
6676190
500
6676189
450
6666754
6664866
6663497

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.