Skulptur brons

860578

SKULPTUR, patinerad mässing, 1800-/1900-tal, danserska, höjd ca 21,5 cm

Ytslitage

Konst, Skulpturer, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Skulptur brons

Budhistorik (1 bud)

6675391
2021-01-06 22:34:05

2021-01-09 kl 19:26
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.