Dag Petersson

860577

DAG PETERSSON (född 1939):färglitografi, svanar, signerad, bladmått 58x81 cm

Framstår i gott skick

Geijersgatan 14, Göteborg

Dag Petersson

Budhistorik

2021-01-06 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.