Bengt Olson

860576

BENGT OLSON (född 1930), litografi, landskapsmotiv, signerad, numrerad EA, bladmått 63x80: oramad.

Hörn med mjuka veck

Geijersgatan 14, Göteborg

Bengt Olson

Budhistorik (1 bud)

6674036
2021-01-06 12:57:26

2021-01-06 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.