Olle Pettersson oljemålning

860570

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Komposition, olja på duk, signerad, 58 x 69 cm.

Enstaka fläckar, mindre färgbortfall.

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Pettersson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6685548
6683956
6683562
850
6676560

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.