Olle Pettersson oljemålning

860569

OLLE PETTERSSON (1905-1991): Komposition med flaska, signerad, olja på duk, 76 x 61 cm

Mindre färgbortfall.

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Pettersson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
6694835
2 400
6694813
6694834
6694813
6694821
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.