Olle Pettersson oljemålning

860568

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Figurkomposition, olja på duk, signerad, 37 x 33 cm.

Små hål, mindre färgbortfall.

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Pettersson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

6701512
6701503
6699884
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.