Olle Pettersson oljemålning

860567

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): skogslandskap, olja på duk, signerad, 47 x 57 cm.

Små nålhål i övre hörnen.

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Pettersson oljemålning

Budhistorik

2021-01-11 kl 11:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.