Tage Törning etsning

860566

TAGE TÖRNING (1925-2012); etsning, signerad och numrerad 45/75, bastumotiv, bildstorlek, 24x31 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Törning etsning

Budhistorik

2021-01-08 kl 14:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.