Maj Arnell "Vita rosor I"

860565

MAJ ARNELL (1919-2005): "Vita rosor I", olja på duk, signerad, á tergo daterad -88, 62 x 76 cm.

Mindre krackelyr.

Geijersgatan 14, Göteborg

Maj Arnell

Budhistorik (13 bud)
6685551
6685547
3 800
6685544
3 600
6685543
3 400
6685540
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.