Tage Törning oljemålning

860564

TAGE TÖRNING (1925-2012); olja på duk, sittande modell, signerad, 85x64 cm.

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Törning oljemålning

Budhistorik (13 bud)
6695376
2 400
6695359
6695338
6695335
1 900
6695333
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.