Tage Törning olja på duk

860563

TAGE TÖRNING (1925-2012): Angöring av eka, olja på duk, signerad, 101x84 cm

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Törning olja på duk

Budhistorik (9 bud)
6698950
2 600
6698949
2 400
6698947
6698946
6698942
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.