Tage Törning olja på duk

860562

TAGE TÖRNING (1925-2012): "Vänporträtt", olja på duk, 55x46 cm

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Törning olja på duk

Budhistorik (27 bud)
6699886
6700363
2 800
6699886
2 600
6700362
2 400
6699886

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.