Tage Törning olja på duk

860561

TAGE TÖRNING (1925-2012); olja på duk, signerad, porträtt, 50x43 cm.

Smärre slitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

Tage Törning olja på duk

Budhistorik (9 bud)
6678046
1 300
6678087
6678046
6677879
6676923
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.