Olle Pettersson oljemålning

860559

OLLE PETTERSSON (Sverige, 1905-1991): Utsikt från ett fönster, olja på duk, signerad, 53 x 67 cm.

Framstår i gott skick.

Geijersgatan 14, Göteborg

Olle Pettersson oljemålning

Budhistorik (4 bud)

6678381
450
6677220
6676941
6674413

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.