Sablar 1 par

860552

SABLAR, 1 par, Indien, 1900-tal, klingan med dekor av växtslingor, total längd 94 cm.

Åldersrelaterat slitage

Vapen/Medaljer

Linnégatan 21, Norrköping

Sablar 1 par

Budhistorik (6 bud)
6678746
550
6668111
500
6676561
450
6668111
6676559

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.