Ishink 1900-talets första hälft

860549

ISHINK, 1900-talets första häft, i form av tunna, trä med beslag och lock av nysilver, insats av porslin, höjd ca 16 cm

Smärre ytslitage

Diverse, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

6668371
2021-01-04 07:59:45

2021-01-07 kl 19:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.