Ljusstakar 2 st barock

860545

LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, barock, 1700-tal, höjd ca 19 cm

En med bristning och lagning, en något sned

Diverse, Metall, Belysning, Belysning

Linnégatan 21, Norrköping

Ljusstakar 2 st barock

Budhistorik (16 bud)
6673626
2 600
6673480
2 400
6673624
6673480
6673623
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.