Ljusstakar 2 par

860541

LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1 par Grillby nummer 99, höjd ca 13-24 cm

Repor och smärre bucklor

Belysning, Bordslampor, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Ljusstakar 2 par

Budhistorik (4 bud)

6678367
500
6666049
450
6666049
6665630

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.