Ulrika Hydman Vallien vaser 2 st

860534

ULRIKA HYDMAN VALLIEN, vaser 2 st, Kosta Boda, dekor av ansikten, signerade, höjd ca 27 resp 19 cm

Bruksslitage

Glas, Konstglas, Design

Monter 13

Budhistorik (14 bud)
6676842
1 300
6677231
6676842
6672651
6672350
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.