Oidentifierad konstnär olja på duk

860532

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Hedar och kor på sjö, 1800-tal, signerad och daterad A.Macneur 1841, olja på duk, 49,5x34 cm

Kracklyr, lagningar, ram med skador

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (3 bud)

6678308
6670826
6667242

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.