Ungve Ekström Stolab "Björka"

860514

YNGVE EKSTRÖM, Stolab, "Björka", massiv stavlimmad björk, längd 140 cm, bredd 85 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, skruvar medföljer ej, ej monterat.

Möbler, Matbord, Design

Geijersgatan 14, Göteborg

Ungve Ekström Stolab

Budhistorik (5 bud)
6676292
450
6671108
6670505
6671106
6670505

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.