Albin Amelin färglitografi

860481

ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, 257/310, färglitografi, ca 75x56 cm

Ej examinerad ur ram

Linnégatan 21, Norrköping

Albin Amelin färglitografi

Budhistorik (23 bud)
6663906
6674051
1 900
6663906
1 800
6674047
1 700
6663906
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.