Certina armbandsur 18k guld

860469

CERTINA, armbandsur, 18k guld, quartz, ljus yrtavla med stavindex, datumvisare, plexiglas, armband av svart skinn, diameter ca 34 mm

Funktion garanteras ej, plexiglas med smärre repor, armband med visst slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Linnégatan 21, Norrköping

Certina armbandsur 18k guld

Budhistorik (6 bud)
6668613
2 800
6674382
2 600
6668613
2 400
6673675
6668613

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.