Piedestal

860433

PIEDESTAL, i form av kolonn, 1900/2000-tal, bemålad gips, höjd ca 91, 28x28 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Keramik/Porslin

Linnégatan 21, Norrköping

Piedestal

Budhistorik (11 bud)
6680733
6680877
750
6680733
700
6680876
650
6680733
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.