Laris Strunke oljemålngning

860430

LARIS STRUNKE (Född 1931): "Block" olja på duk, signerad, 49 x 60 cm.

Geijersgatan 14, Göteborg

Laris Strunke oljemålngning

Budhistorik (22 bud)
6681340
4 600
6681338
4 400
6681334
4 200
6681337
4 200
6681334

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.