Hallmöbel Swed-Form furu

860423

HALLMÖBEL, 1900-talets andra hälft, furu, bestående av spegel och byrå, etikett märkt "Swed-Form", byråns höjd ca 40, 92x45, spegel ca 92x130 cm

Smärre repor och märken

Speglar, Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

Hallmöbel Swed-Form furu

Budhistorik

2021-01-07 kl 15:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.