Byrå rokokostil

860422

BYRÅ, rokokostil, 1900-talets första hälft, beslag och dekor av mässing, skiva av marmor, höjd ca 81, 99x46 cm

Repor, smärre fanérskada

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Byrå rokokostil

Budhistorik (8 bud)
6673633
1 700
6673366
1 600
6672556
6673365
6672556
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.