Carl Skånberg oljemålning

860421

CARL SKÅNBERG (1850-1883): kvinna på strand, olja på pannå, otydligt signerad, ca 21x34,5 cm

Pannå med mindre skada i överkant

Konst, Äldre måleri

Linnégatan 21, Norrköping

Carl Skånberg oljemålning

Budhistorik (6 bud)
6674751
2 400
6674750
6669722
6668123
6661921

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.