Modellbåt

860411

MODELLBÅT, 1900-tal, bemålat trä, tre master, höjd 87, längd 117 cm

Åldersrelaterat slitage

Leksaker, Nautica/Technica

Linnégatan 21, Norrköping

Modellbåt

Budhistorik (15 bud)
6677772
950
6676725
900
6676565
850
6676723
850
6676565

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.