Karmstol Louis XIV-stil

860408

KARMSTOL, Louis XIV-stil, 1900-tal, rygg och sits av rotting, skuren dekor, lös stoppad plymå, sitthöjd ca 40 cm

Repor, märken, rotting med smärre skada

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstol Louis XIV-stil

Budhistorik (16 bud)
6678780
950
6678788
950
6678780
900
6678580
850
6678775

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.