Spelbord rokokostil

860404

SPELBORD, 18/1900-tal, rokokostil, björk, uppfällbar och vridbar skiva, underliggade förvaring, höjd ca 74, 89x42 - 83x89 cm

Skiva något skev, ben med lagning

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Spelbord rokokostil

Budhistorik (8 bud)
6676399
6676838
6676399
750
6676835
700
6676399
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.