Munkstolar snarlika

860397

MUNKSTOLAR, snarlika, 1900-talets första hälft, ek, skuren dekor, lösa dynor, sitthöjd ca 45 cm

Åldersrelaterart slitage, något instabila, ett armstöd lossnat från ryggbricka.

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Munkstolar snarlika

Budhistorik (1 bud)

6675616
2021-01-07 08:17:08

2021-01-07 kl 13:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.