Rökbord

860395

RÖKBORD, jugend, 1900-talets början, stomme i betsad ek, löstagbar skiva i koppar med hamrad dekor, ben i räfflad dekor, höjd ca 62, diameter ca 60 cm
Skador: Märken, slitage

Skiva med bucklor

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

Rökbord

Budhistorik (9 bud)
6675248
1 300
6662539
6662539
850
6675246
6662539
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.