Ljusplåtar 1 par

860393

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1900-tal, mässing, två ljushållare, höjd ca 53 cm

Smärre bucklor och repor

Belysning, Vägglampor, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Ljusplåtar 1 par

Budhistorik (14 bud)
6674800
6670056
6674798
950
6670056
900
6670014
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.