Bordsfotogenlampa

860392

BORDSFOTOGENLAMPA, tidigt 1900-tal, elektrifierad, tulpankupa, total höjd ca 59 cm

Åldersrelaterat slitage

Belysning, Bordslampor

Linnégatan 21, Norrköping

Bordsfotogenlampa

Budhistorik

2021-01-07 kl 13:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.